Ewa Pajor z kolejnym oficjalnym występem i kolejną bramką.
Wróciły rozgrywki Frauen Bundesligi i w tej kolejce Wolfsburg podejmował na wyjeździe drużynę Freiburga.
Pajor otworzyła wynik już w czwartej minucie, kiedy na raty pokonała bramkarkę rywalek. Później dołożyła też asystę.
Mecz był mocno jednostronny – do przerwy 0:3 i długo trzeba było czekać na bramkę zamykającą spotkanie. Choć VfL Wolfsburg nie uchronił się od problemów w obronie, to gospodyniom zabrakło jakości w ataku, a na bramce dobrze spisywała się Merle Frohms.
#pilkanozna #pilkanoznakobiet #EwaPajorPropaganda #bundesliga #golgif (dosłownie)
571ee9bc-487e-4856-935c-9a5e442d81f2
PenneRigate

A tu asysta. Obie bramki wpadły szczęśliwie, ale co poradzę – taka jest piłka nożna

7b9fb736-801f-4107-8c21-0664728ad9fe
PenneRigate

Najładniejsza bramka spotkania była jednak autorstwa Alex Popp. Po chaotycznej wymianie pod bramką Freiburga (było m.in. przypadkowe, ale jednak zagranie ręką Jonsdottir) Popp dostała kozłującą piłkę górą i czystym uderzeniem posłała ją obok bramkarki rywalek. To była dopiero 8. minuta meczu.

bb125e70-bd5b-4205-bd34-58c693ceb418