@Szczuja Całkiem dobrze mi się żyje w naszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli jednak miałbym wybrać pomiędzy tymi wymienionymi przez Ciebie to Star Trek (najchętniej pod komendą kapitana Picarda). Chętnie bym się też wybrał na wycieczkę do Narnii albo z bezpieczniej odległości poobserwował uniwersum Obcego czy spędził chwilę w Massachusetts w wersji lovecraftowskiej (tylko bez utraty zmysłów i na krótko). A Ty?
Zaloguj się aby komentować