Czy ktoś z Lubelaków/Lubelaczek wie co się dzieje z barem Palma, który w zeszłym roku był jeszcze na placu CSK?
Takie spoko miejsce na lato było, a chyba nie zainstalują się już teraz
#lublin

Czy ktoś z Lubelaków/Lubelaczek wie co się dzieje z barem Palma, który w zeszłym roku był jeszcze na placu CSK?
Takie spoko miejsce na lato było, a chyba nie zainstalują się już teraz
#lublin

Zaloguj się aby komentować