samarielStatystaw Hejto2023-01-24T13:00:03+01:002Czy da się tutaj ustawić, żeby mnie nie wylogowało za każdym razem? Szukałem w opcjach i nie znalazłem23Udostępnij
Acrivec★2023-01-24T13:01:13+01:003@samariel zaakceptować ciasteczka które są odpowiedzialne za trzymanie sesji? (✿❦ ͜ʖ ❦)
Acrivec★2023-01-24T13:29:21+01:000@samariel to nwm, wyczyść ciasteczka. Mnie wylogowuje tylko jak jest raid botów czy cokolwiek co powoduje że hejto nie działa