krzysiek34011★Gwiazdorw Księżycowy spacer2023-05-11T12:00:13+02:001Cześć, używacie aplikacji world walking? Jak Wam idą wyzwania garmina?14Udostępnij
wykopowybanita912023-05-11T13:50:04+02:000Ja mam od całkiem niedawna Garmina vivomove, wyzwania spoko moim zdaniem. Podoba mi się że co miesiąc coś nowego.
krzysiek340112023-05-12T07:16:28+02:000Sprawdz ekspedycje. Ja zbliżam się do Camino i wchodze na Annapurne 😉
eripse2023-05-12T10:05:25+02:000Po roku romansu z fitbit wróciłem do rodziny Garmina, wyzwania są spoko, niby delikatna motywacja ale jednak zawsze sprawdzam jakie nowe są i staram się je dopiąc