Chciałbym wiedzieć co siedziało w głowie pewnego Rosjanina żeby założyć dosłownie tribute band akwarelisty, który uważał jego nacje za coś do wytępienia xd
Chciałbym wiedzieć co siedziało w głowie pewnego Rosjanina żeby założyć dosłownie tribute band akwarelisty, który uważał jego nacje za coś do wytępienia xd
Zaloguj się aby komentować