Komentarze (8)
Ach bylbym zapomniał...prócz wyżej wymienionych składników, znajduje sie tam jeszcze (niewidoczny bo roztopiony) dodany wcześniej świeżo wyczesany łupież.

Jak podgrzewasz pieczywo, jezeli w ogole podgrzewasz? W mikrofali wszystkie pieczywa robia sie od razu suche i twarde i trzeba zebami pilowac jak zbita make tarta :[
@yeebhany jeśli mam do czynienia z chlebem tostowym to zazwyczaj go podgrzewam-przypiekam w tosterze. Jeśli takiego nie masz w poblizu, to może spróbuj na rozgrzanej patelni chwilkę potrzymać, a jeśli jej tez brak akurat, to już nie wiem co ci poradzić... Czekaj, czekaj a co jesliby ustawic mikrofale na krótszy czas i "mniejsze obroty" !?
@Acrivec nie lubie zbierac elektrosmieci, pieczywo jem rzadko, wiec tostera do użytku raz na pare m-cy mi sie nie oplaca. @Marshalist patelnia dobry pomysl, jajochlebki tak robie, nie podumalam
Zaloguj się aby komentować

