Bardzo lubię miejsca, które pełne życia i śmiechu za dnia, w nocy są kompletnie martwe. Dodajmy do tego jeszcze przyjemnie wyjący wiatr. Nastrój sam się buduje.
Naciągane, ale jednak #strachymortadeli

Bardzo lubię miejsca, które pełne życia i śmiechu za dnia, w nocy są kompletnie martwe. Dodajmy do tego jeszcze przyjemnie wyjący wiatr. Nastrój sam się buduje.
Naciągane, ale jednak #strachymortadeli

Zaloguj się aby komentować