figa-rybkaTytanw Wykop2023-09-29T14:28:29+02:0010Ale ulga 🙂 #bekazwykopuKiedy ściek wróci?jeszcze z godzinkęwieczorem pewnie będziemoże jutroo boże proszę już nigdy60 Głosów101Udostępnij