za dzieciaka łaziłem po sklepach i oglądałem wystawy, smutając, że nie mam za co tych różnych błyskotek kupić
teraz jestem dorosły, stać mnie na wszystko ale c⁎⁎j z tego i tak mnie nic nie cieszy
ta nowa cherry coke w ogóle nie smakuje jak wiśniowa cola, chyba trafiłem na jakąś wybrakowaną serię :/
#przegryw

tropik
Statysta
- 1wpis
- 0komentarzy