Czy da się tutaj ustawić, żeby mnie nie wylogowało za każdym razem? Szukałem w opcjach i nie znalazłem

samariel
Statysta
- 1wpis
- 2komentarze

Czy da się tutaj ustawić, żeby mnie nie wylogowało za każdym razem? Szukałem w opcjach i nie znalazłem
Zaloguj się aby komentować