iSuckForManaPraktykantw Heheszki2022-10-04T13:07:19+02:008Witam w kolejnym wspaniałym dniu86Udostępnij
Grievous2022-10-06T21:18:57+02:000@iSuckForMana Arthur Schopenhauer fajne książki pisał - takie jak '' Erystyka ''. Jeśli chodzi o jego rozumowanie, to znacząco się zgadzam.
iSuckForManaPraktykantw Heheszki2022-10-03T15:18:14+02:004Hej wszystkim, to mój pierwszy wpis Miłego dzionka43Udostępnij
Grievous2022-10-03T15:21:32+02:001@iSuckForMana W sensie to by ciebie zniszczyło? Najlepiej się wygadać pieskowi
iSuckForMana2022-10-03T15:25:52+02:001@Grievous To tylko mem Ale chyba kazdy czasem ma taki moment w zyciu, ze duzo w sobie dusi i lepiej sie nie odzywac xd