Zdjęcie w tle
Lemaitre

Lemaitre

Specjalista
  • 1wpisy
  • 14komentarzy
Cześć wszystkim! Przyszedłem tutaj bo mam dość toksycznego wykopu. Kiedyś wykop był fajnym miejscem a dzisiaj to jedno wielkie szambo gdzie na głównej same fejki, spamowanie polityką, antyklerykalizmem, homofobią i inne podobne, a ludzie sobie skaczą do gardeł. Im więcej pogardy dla drugiego tym więcej plusów, a moderacja to już w ogóle szkoda gadać...
Szanujmy się i bądźmy dla siebie dobrzy. Dbajmy o kulturę i nie pozwólmy zamienić tego miejsca w szambo.
Giga_chad

Panie Aryo! Ten portal to zlot. Mój nowy bożek. 15min tutaj to powiew świeżości. Portal wygląda nowoczesne. Portal wygląda naprawdę świetnie. Zakochałem się jak smarkacz w gimnazjum.

Usunąłem już konto na wykop. Tego lud potrzebował. Przykro mi to mówić ale dobrze że Cię zbanowali bo ta zmiana która teraz zaszła jest fenomenalna! Dziękuję i pozdrawiam!

lentoviolento

@mike-litoris a, nie masz czasem jakiegoś skryptu do usuwania dodanych przez siebie treści? Ale domyślam się że nie, skoro nie masz konta, hej.

Ilirian

Niestety struktura wykopu sprzyja kolizjom różnych grup. Taki reddit sprawnie wrzuca ludzi do konkretnych subredditów gdzie mogą się nawzajem lizać Na wykopie strona główna to miejsce gdzie wiecznie ścierają się wszystkie możliwe grupy użytkowników, gorące na mikroblogu działają podobnie. Brak sprawnie działających tagów uniemożliwia pozbycie się niechcianego contentu.

Zaloguj się aby komentować