Zdjęcie w tle
Jaggen

Jaggen

Specjalista
  • 2wpisy
  • 54komentarzy
Hejka,

Szukam dla siebie pierwszego telefonu z ios. Padło na tę chwilę na Ip12. Czy cena 3150zł za urządzenie to dobra cena z polskiej dystrybucji? Wiem, że można znależć na hiszpańskich i włoskich amazonach taniej, ale jednak wolałbym 2letnią rękojmię sklepu niż roczną gwarancję apple. Niby można za 700zł więcej znaleźć już ip13 a za tysiąc z haczykiem ip14 ale znowu wszyscy mi odradzają, bo podobno nie ma dużych różnic i nie ma sensu przepłacać. Nie robię prawie w ogóle zdjęc, nie gram w gry, czasami trochę portali społecznościowych. Telefon ma mi po prostu przez kilka lat działać i mieć wsparcie producenta. Ot tyle.
Ciężko wyczuć rynek, ponieważ ceny spadają, ale znowu, podobno na premierę nowego modelu wcale spektakularnych obniżek nie ma.

Dzięki za pomoc

#apple #iphone #smartfony
SiostraNieZdradziDziewczynaTak

to nie jest dobra cena za 12 64GB


ja zapłaciłem 3200 abonamencie za 14 124GB a dopłacam chyba 30 albo 40zł miesięcznie za telefon w playu na 25 miesięcy. Czyli dopłace jakieś 750-1000zł. ak jak ty bałem się kupować z jakiegoś zagranicznego amazona więc w porównaniu do cen sklepowych (wtedy ok 4600zł w Polsce) wyszedł mnie taniej.


Wbrew pozorom tel w abonamencie nie zawsze wychodzi strasznie drogo.

Zaloguj się aby komentować