Hejto? Chyba wykop 1.5 xD nasrane reklam na cały ekran xD Tak jak mi się podobalo z początku tak dzis po wejsciu na stronę i walkę przez kilkanascie sekund z tymi reklamami oficjalnie rezygnuje xD nie pozdrawiam

Boys_in_Bristol_Photography
Praktykant
- 4wpisy
- 2komentarze



