Jeśli zacznie się banowanie i prześladowanie za tag przegryw czy jak to wczoraj widziałem za gołe baby to średnio widzę przyszłość tego portalu. Zaraz i tak znalazłaby się kolejna grupa do zbanowania bo nigdy się każdy nie będzie wszystkim podobał a jednak moim zdaniem podstawą dobrego portalu społecznościowego powinna być tolerancja dla odmienności oczywiście z zachowaniem jakichś podstawowych reguł. Myślę że wielu tutejszym użytkownikom i administratorom przydałoby się trochę więcej chłodnego podejścia do życia i większej tolerancji dla ludzi z których poglądami się nie zgadzają.

Asterling
Praktykant
- 2wpisy
- 9komentarzy