maryushKompanw Fotografia2021-09-13T20:29:24+02:009Kolejne foto ot tak sobie "strzelone" na spacerze 90Udostępnij
maryushKompanw Fotografia2021-08-27T21:49:30+02:0037Wieczorową porą jezioro Dąbie potrafi zaskoczyć takimi widokami...3712Udostępnij
Stas19832021-09-15T21:09:04+02:001Świetne foto To chyba MA2 robione. Żeby głosnąć, trzeba wcisnąć pioruna?