Zdjęcie w tle
Mr_Hardy

Mr_Hardy

Gruba ryba
  • 1863wpisy
  • 1460komentarzy

FAN WRESTLINGU (2009) | FAN F1 (2007) | ANIME | F2,F3 (2019) | FAN JAPOŃSKICH IDOLEK | https://t.me/nzuko69

SMPlayer nie działa poprawnie/crashuje (czarny player i nic nie odtwarza) się, gdy jest zaznaczona opcja Stay on top --> While playing. Kombinowałem ze zmienianiem Output drivera i nadal to samo. Ma ktoś jakieś rozwiązanie na to?

#endeavouros #archlinx #linux #smplayer
Catharsis

@Mr_Hardy Uzyj MPV albo VLC. Co to wgl jest za player, pierwsze słysze.


Ewentualnie jak coś to każde sensowne DE czy WM powinno mieć wbudowaną opcje " Stay on top ", poszukaj w skrótach klawiszowych albo kliknij po prostu prawym na pasek z tytułem okna. Na KDE nazywa się to "Keep Above Others".

Mr_Hardy

@Catharsis Korzystam z SMPlayer ponieważ w nim działa bardzo dobrze opcja wnowienia odtwarzania od momentu, gdzie skończyłem oglądać. W VLC to u mnie nie działa. Na Windowsie używałem MPC-HC, zajebisty player. Szkoda, że nie ma go na linuxie.

jimmy_gonzale

@Catharsis smplayer to klasyk wręcz.

Zaloguj się aby komentować

Super, że Australia wraca na początek sezonu. Lubię ten tor i mam do niego jakiś sentyment.

#f1 #formula1
2baddc78-571f-4d1f-b0da-adca3b5377b2
ZohanTSW

Beka z tego Miami i Kanady, ale czytałem że w przypadku Miami w późniejszym terminie są upały i deszcze, pewnie z Kanadą są też pogodowe problemy. Ciekawe czy wpadną kiedyś na pomysł jak to jeszcze lepiej poukładać

Mr_Hardy

@ZohanTSW Może kiedyś uda się jeszcze lepiej to poukładać. Wiele czynników składa się na to kiedy wyścig. Tak jak wspomniałeś w swoim komentarzu. Pogoda, to kiedy promotorzy chcą wyścig itd. Nie łatwo to dogadać by wszystkie wyścigi były dobrze ułożone.

FoxtrotLima

@ZohanTSW @Mr_Hardy plus dostępność torów. To nie nie tak, że tylko F1 po nich się ściga.

Zaloguj się aby komentować

Następna