Zdjęcie w tle
Gównowpis

Społeczność

Gównowpis

26

Albicla

Przeglądasz wpisy z tego tematu
Sztos
Praktykant
Bez kitu. Hejto to pierwszy taki projekt, który wg mnie ma realną szansę na zawalczenie z wypokiem. Szczególnie przy tak szybkim rozwoju i wsłuchiwaniu się w głos społeczności. To, że ubił i pogrzebał alibibabcę (czy jak to się wymawia) na starcie to nie ma wątpliwości. Warto za jakiś niedaleki czas masować marketingowo stronę.
adrian-wieczorek5 miesięcy temu
@Expect_No_Mercy dzięki, staram sie, no niestety taka jest smutna prawda ludzie nie maja klapki na oczach
0
Expect_No_Mercy5 miesięcy temu
@kurwiszon W momencie wprowadzenia działów tematycznych, stworzyć "arenę polityczną" (szambo) i moderacja nich tam kieruje wszystkie tego typu posty o jakich wspomniałem. Tam niech odbywają się igrzyska (generuje się ruch) dla tych którzy bez wojenki polsko-polskiej nie istnieją.
0
tymszafa5 miesięcy temu
Hejto bez polityki. Tak. Ale ze wszystkich stron, od prawa do lewa. I żeby tomki samomoderowały tego typu wpisy. Generalnie, dbajmy o dyskurs. Możemy się nie zgadzać. Komuś może być bliżej do myśli republikan, a komuś bliżej do myśli lewicowych - ale! Pomimo tego, że się nie będziemy zgadzać w pewnych kwestiach, mamy szerokie pole do wspólnych tematów. Musimy współpracować, a jeśli kogoś nie lubimy to go tolerujmy. Tolerujmy jego obecność.

Zaloguj się aby komentować