Zdjęcie w tle
Dyskusje

Społeczność

Dyskusje

4k+

Wykop

Przeglądasz wpisy z tego tematu
Mocarz
Ależ wyk0pki się zesrały XD Ktoś napisał pozytywny komentarz, na pewno jest to ta sama osoba, kto mógłby napisać coś dobrego o czymś stworzonym przez INNĄ osobę
13107bfc-b2cc-4d39-9397-ed4052a8276c
Havelock_Vetinari4 miesiące temu
Ja napisałem jeden elaborat w komentarzach, ze zdjęciem z astronautą i się nie spodobało xd
0

Zaloguj się aby komentować

Sztos
Kompan
Witam, założyłem konto za namową @L3stko. Mam nadzieję, że mi się tu spodoba i zostanę z Wami na dłużej. A co mnie do Was sprowadza? Jak zapewne wielu z Was miałem już dosyć Wykopu i z przerażeniem patrzyłem na to jak ten niegdyś fajny portal zmieniał się powoli w propagandowy ściek. Aż pewnego dnia stwierdziłem, że już nie czuję tego klimatu i przestałem tu pasować. Zwłaszcza, że prywatnie jestem, o zgrozo, konserwą. Czyli mniej-więcej to samo o czym @HaHard pisał 4 dni temu z tym, że ja do takich wniosków doszedłem 4 miesiące temu. Co robiłem przez ten czas? Ano siedziałem na Lurku, którym neuropa straszy dzieci. Wbrew czarnemu PR-owi nawet fajne miejsce, acz może za dużo polityki? Dlatego też melduję się tutaj w poszukiwaniu odskoczni.
TryHard4 miesiące temu
@Expect_No_Mercy To chyba jest nie do uniknięcia na portalu społecznościowym, ale dopóki mamy spójne zasady, z których wszystkich jednako rozliczamy (przytyk w oczywistą stronę) to nie ma aż takiego problemu. @lubieplackijohn A ile mamy unikalnych wejść dziennie? Albo jakiś inny wskaźnik, który wskazywałby nam, w którą stronę idziemy?
0
lubieplackijohn4 miesiące temu
@TryHard Szczerze mówiąc, nie wiem. Tutaj musielibyśmy uderzyć do @hejto, ale z tego co wiem, są w 120% skupieni na kolejnej aktualizacji, która ma nadejść niebawem.
0
Admiral4 miesiące temu
@TryHard Ahoj!
0

Zaloguj się aby komentować

Sztos
Tytan
Zastanawiam się, czy nie usunąć konta z Wykopu na amen. Przecież ten portal dzisiaj to jest polityczny ściek, z 5, może 10 proc. wartościowych treści. Nie mam tam konta od początku istnienia serwisu, ale nawet kilka lat wstecz raczej tak nie było... Macie tam jeszcze konta? Mnie się coraz bardziej wydaje, że przebywanie na Wykopie jest marnowaniem czasu...
HaHard5 miesięcy temu
@alq tak, teraz to jest zalew Obajtka i pseudoafer. Mnie to już tak znudziło, że wręcz zmęczyło. Poza tym, im więcej krzyku tym mniej słyszalny głos, także tego...
0
L3stko4 miesiące temu
@HaHard ja również coraz bardziej skłaniam się ku usunięciu konta. Jedyne co mnie tam jeszcze trzyma, to kilku znajomych z którymi mam kontakt tylko przez wykop i tagi tematyczne. No i jeszcze możliwość zadania pytania z dowolnej dziedziny, na które dosyć szybko dostanę merytoryczną odpowiedź. @RufusVulpes @Artur @ma1or @alq wszystko, co zostało tu wcześniej napisane jest prawdą. Wykop jest obecnie zawalony politycznym spamem. Kiedyś płomień świadczył o tym, że znalezisko jest ciekawe i warte zainteresowania. Teraz widząc płomień wiem, że znalezisko zostało wykopane przez polityczną mikrolistę. Do tego dochodzi jeszcze olewactwo administracji serwisu. Nie reagują na sytuację w serwisie, nie odpisują na kontakt. Mam wrażenie że cały swój czas poświęcają na wypisywanie wniosków o pomoc z tarczy. Ciekawe kiedy zorientują się i będą próbować ratować sytuację. Już chyba próbowali, niedawno ogłosili nowe zasady. I co? I nic. Nie przestrzegają ich.
HaHard4 miesiące temu
@L3stko ja już konto usunąłem, teraz jestem na odwyku xd. Wykop stał się monotematycznym (mono-zakresowym) nudnym miejscem, a kilku osób tam poznanych jest mi szkoda. W sensie że tracę z nimi kontakt, ale ja muszę ciąć radykalnie inaczej nigdy się od tego miejsca nie odzwyczaję (w sensie mojej nadmiernej aktywności - pracowania na cwaniaków). Muszę się tam zalogować jeszcze na chwilę, żeby zapisać sobie gdzieś kilka moich danych komentarzy i zapisanych linków, właśnie o czymś sobie przypomniałem - muszę poszukać odpowiedniego narzędzia/ miejsca, gdzie można trzymać zdalnie zawartość tekstową - w sensie różnych tekstów, własnych artykułów, notatek etc.
0

Zaloguj się aby komentować

Sztos
Jeden z wielu powodów dlaczego opuściłem wykop... - promowanie treści jednej strony - selektywny wybór osób, które wyraziły chęć bycia wołanym - niejasne zasady, wzajemnie się wykluczające Gdy to samo robiła prawa strona to leciały bany. Mam nadzieję, że nigdy na hejto do tego nie dojdzie i to wszyscy userzy będą decydować co może kogoś zainteresować, a nie wybrana grupka mająca monopol.
e0dc0143-1d1b-4be0-9050-462396a4814f
piwowar5 miesięcy temu
@dziki Słuszna koncepcja.
0
golden-skull5 miesięcy temu
Moderacja wykopu ssie, jak Elfik spermę.
0
TryHard4 miesiące temu
@KrufkaKremufka, @L3stko Dla mnie osobiście Wykop skończył się w czerwcu 2020 kiedy to neuropki zrobiły z niego biuletyn wyborczy Trzaskowskiego a Moderacja udawała, że nie widzi problemu. Teraz to już nawet nie udają, że stosują podwójne standardy a Regulamin jest tylko dla konserw...
efc6c30a-72e8-4dfa-84f3-66fa6da38e79

Zaloguj się aby komentować

Specjalista
na wajkopie jedno z fajniejszych rzeczy było komentowanie i czytanie relacji na żywo z wydarzeń, nwm typu: wojna w Iranie, wybór prezydenta, pucz w Turcji, zamachy we francji, wybranie papieża, i tak dalej nigdzie indziej w internecie ( no poza discordem) nie natknałem sie do tej pory na takie miejsce gdzie zwykli ludzie relacjonują na żywo i komentują, często w taki śmieszkowy ironiczny sposób, często z jakaś ciekawostką z najlepszych źródeł itp
Lebiediew5 miesięcy temu
Tak, to prawda. Taki strumień treści, pomieszany, oddający aktualne zainteresowania społeczności, to jest jednak to. Posegregowany Reddit tego nie zastąpi. Hejto ma szansę.

Zaloguj się aby komentować

Kompan
Śpij słodko aniołku @hejto
1fc88605-589a-45e3-872e-9dd66d241e92
Havelock_Vetinari5 miesięcy temu
#jebacwykop i białka też
Lebiediew5 miesięcy temu
Nie czaję gdzie tu konkurencja dla wykopu ze strony hejto. Nasza formuła polega na oferowaniu społeczności i ciekawych treści, ich – upośledzonej moderacji i politycznego ścieku. Totalnie różne targety.
dziki5 miesięcy temu
@Lebiediew formuła wykopu też polegała na oferowaniu społeczności ciekawych treści. Gdzieś między 2006 a maksymalnie 2008 xD Wiem co mówię.
3ecb5bce-057f-4a83-bd44-e36f8b4e45f1

Zaloguj się aby komentować